© 2014-2015 by Malá technika z.ú.

  • Wix Facebook page

Malá technika z.ú.   /   info@mduni.cz  / info@mtuni.cz 

  Seznamte se s naším týmem

 

Tvůrčí tým

Šárka Landkammerová, spolutvůrce programu pro MŠ, školitelka lektorů

Vystudovaná pedagožka, obor Předškolní pedagogika - učitelství pro MŠ na UK. Praxe ve školce. Nyní na mateřské.

Ing. Petra Rožková, autorka myšlenky MTU

Absolventka VŠE Praha, stipendium na Univerrsity of North Carolina, USA. Projektový manažer, zejm. strukturální fondy. Od roku 2006 se věnuje vzdělávacím projektům pro děti. Zakladatelka a vedoucí oddílu orientačního běhu.

Mgr. Romana Matějková, pedagožka

Pedagožka s 12-ti letou praxí (waldorfská škola, malotřídní ZŠ), letní dětské tábory, dramatický kroužek, tématické projekty pro MŠ, ZŠ a spec.š.

Ing. Stanislav Pokorný, grafická podpora a IT

Absolvent Fakulty dopravní ČVUT. Od roku 1995 až dodnes pracuje v IT jako technický konzultant a architekt enterprise systémů. Stejnou dobu se věnuje i počítačové grafice a souvisejícím činnostem.

Lektoři

Barbora Vítová, BBA, autorka myšlenky MTU

Absolvent New York University in Prague, marketingový specialista, zkušenosti s výzkumem trhu. Svou přidanou hodnotu nalezla až ve vzdělávacích projektech pro děti, kterým se věnuje již od roku 2008.

Mgr. Anna Klimešová, dětská psycholožka, pedagožka

Výuka psychologie na VŠ a VOŠ, vzdělávání dospělých, soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe. Práce s dětmi v pedagogicko-psychologické poradně a jako školní psycholog.

Petr Sládeček, projektant domů

Projektant pozemních staveb, s dlouholetou praxí.

Ing. Miroslav Seidl, projektant mostů

Jaroslava Pokorná, ilustrátorka

Studovala fakultu stavební ČVUT v Praze, Ilustrátorka a lektorka  Malé technické univerzity, Maminka 2 dospělých dětí a babička 4 vnoučat, Kutil a zahrádkář. Nejraději tráví čas se svojí rodinou.

Instruktor zážitkových kurzů pro Outward Bound, lektor a certifikovaný instruktor MISP. Otec tří dětí, na kterých také testuje naše vzdělávací programy.

Radek Beneš

Ing. Simona Strejčková

Maminka tří dětí, lektorka dětské jógy a instruktorka masáží dětí ve školách MISP. Poradkyně pro výživu a sportovní výživu, masérka a  instruktorka Body & Mind lekcí. Zajímá se o bylinky, zdravý životní styl a techniky, které pomáhají člověku k lepšímu a šťastnějšímu životu.

Kateřina Růžičková

Certifikovaná instruktorka masáží děti dětem MISP, lektorka cvičení rodičů s dětmi a lektorka aerobiku pro děti z MŠ. Organizátorka tvořivých dílen pro všechny věkové kategorie, dětských táborů, zážitkových o prožitkových pobytů a kurzů. Terapeutka metody RUŠ. Už 10 let pracuje s dětmi, stále usměvavá aktivní a sportovně založená maminka tří dětí.

Lea Štecherová - nyní mateřská dovolená

Vystudovala Střední knihovnickou školu v Brně. Pracovala 13 let jako letuška. Lektorkou MTU  se stala proto, neboť ji tento projekt oslovil a dává jí  smysl. Je to práce podobná té "ve vzduchu", baví ji práce s lidmi, cestování a radost jí dříve dělal spokojený a usměvavý cestující, nyní děti. Energii čerpá při sportu, s přáteli a v přírodě.

Pavla Čechová

Masérka, maminka 4 dětí, lektorka v rodinných centrech. Celý život se věnuji práci s dětmi, pořádání akcí pro děti i dospělé v rámci dobrovolnické činnosti. Jsem životní optimistka a mám ráda smysluplnou práci nejen s dětmi. Mým koníčkem jsou masáže a vzdělávání se.

Bc. Petra Scholzová

Vystudovala strojní průmyslovku a ekonomii na UJEP Ústí nad Labem. Má ráda sport, zdravý životní styl, kterému se věnovala i profesně a děti. Program MTU ji oslovil, protože technický obor je jí blízký a tato práce s dětmi má smysl.

Romana Dandarová

Vystudovala obchodní akademii v Praze. Jako letuška létala více než 10let. V průběhu mateřské pomáhala v místním mateřském centru. Práce s dětmi mě vždy bavila a naplňovala. Na MTU se mi líbí, jak malým "studentíkům" hravě a při hře představuje a vysvětluje náš svět, svět dospělých a nechává je stát se na chvíli "velkými".  

Bc. Irena Kopecká

Absolventka Spgš v Litoměřicích – předškolní pedagogika, PedF UK v Praze – obor školský management. Ředitelka Mateřské školy Chomutov, Praxe ve školství 32 let. Lektorkou MTU se stala proto, že chce program představit svým pedagogům a dětem v MŠ, ukázat další možnosti rozvoje hry dětí, zařazení polytechniky do předškolního vzdělávání a dětem představit velmi zajímavé aktivity, které obohatí školní projekt „Čím budu, až vyrostu“.

Ing. arch. Lenka  Gvoždíková

Absolventka fakulty architektury ČVUT v Praze, aktivně se věnuje návrhům interiérů, designu. Působí v týmu Kamidesign/Adorable s. r. o. Lektor Malé technické univerzity pro MŠ a ZŠ, Maminka 3 dětí, duší skaut. Má ráda přírodu - hory, lyže, výtvarnou tvorbu, divadlo. Největší radost je vidět děti spokojené, nadšené a usměvavé.

Ing. Iva Pechová

Pracuje jako kouč, lektor a konzultant. Realizuje tréninky a workshopy z oblasti osobního rozvoje a změnové programy Restart  - Hurá ze školních lavic (pro absolventy SŠ, VŠ), Zpět po „dovolené“ (návrat po mateřské, rodičovské), Pracovala jako instruktor lyžování dětí, jako instruktor sportů a her dětí. Je mentorem programu Začni správně pro děti z dětských domovů. Je matkou dvou dospělých dcer.

Vlasta Hermanová

René Richter

Olga Brožová

Eva Otavová

Digitální vzdělávání prožitkem